کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سامانه حالاورزش را دارند، باید مفاد این توافقنامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سامانه نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است

۱) این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقیو مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.

۲) هنگام رزرو خدمات و کلاس های ورزشی حتما قسمت توضیحات مربوطه مطالعه شود.

۳) تمامی قیمت های سایت به تومان است.

۴) کپی مطلب از این سامانه با ذکر منبع بلامانع است.

۵) عضویت در سامانه حالاورزش، رایگان است.

۶) تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

۷) هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در سامانه می باشد.

۸) افراد بالای ۱۸ سال تمام، حق عضویت واستفاده از خدمات سامانه را دارند.

۹) ورزشکاران عزیز، پس از عضویت و اخذ کد فعالسازی حق استفاده از امکانات سامانه را دارند.

۱۰) صرف عضویت در سامانه دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست .

۱۱) سامانه حالاورزش هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالا و خدمات جاری در سامانه ندارد.

۱۲) کاربر باید در حفظ نام کاربری و رمز خود در سامانه کوشا باشد و آن را در اختیار افراد دیگری قرار ندهد.

۱۳) حق به روز رسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات استفاده از سایت، جزء سیاست های سامانه حالاورزش است و امکان دارد در هر زمانی این سیاست ها با انتشار اعلامیه به کاربران تغییر یابد.

۱۴) کلیه اطلاعات شخصی کاربران، حساب های مالی، اطلاعات تماس خصوصی و… به صورت کاملا محرمانه نزد حالاورزش باقی خواهد ماند .

۱۵) مسئولیت حفاظت از نام کاربری و رمز عبور ، برعهده خود کاربران است.

۱۶) مسئولیت صحت تمامی اطلاعات وارد شده در حساب کاربری هر فرد )از جمله نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات شخصی و حرفه ای( کاملا برعهده کاربر می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تناقض اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی کاربر، حساب کاربری حذف خواهد شد .

۱۷) حضور کاربر حداقل ده دقیقه قبل از وقت تعیین شد، در محل الزامی است .

۱۸) پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد؛ مگر در شرایط خاص که با پر کردن فرم کنسلی درخواست خود را به سامانه اعلام خواهند کرد.

۱۹) ارائه کارت شناسایی معتر و ارائه بلیت و کد رهگیری مربوطه در هنگام مراجعه از طرف رزرو کننده الزامی است .

۲۰) کاربر رزرو کننده خدمات و کلاس های سامانه متعهد می شود از امکانات مجموعه صرفاً جهت تمرینات تیم خود استفاده نموده و از آوردن افراد همراه به عنوان تماشاچی و یا ….. خودداری نماید .

۲۱) به منظور تعمیرات دورهای این سامانه ممکن است که به طور موقت غیرقابل دسترس شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

۲۲) کاربر سامانه متعهد می شود تا نهایت امانت داری را در طول مدت تمرین رعایت نموده و در صورت وارد نمودن خسارت به تجهیزات، تأسیسات و امکانات ورزشی مجموعه، مبلغ خسارت را نقداً و در اسرع وقت پرداخت نماید.

۲۳) درصورت رزرو مجموعه های چند منظوره در سامانه، مسئولیت تأمین هر گونه وسایل و تجهیزات ورزشی نظیر توپ و لباس و … به عهده خود کاربر می باشد .

۲۴) کاربر حق واگذاری بلیت رزرو خود را به شخص ثالث دیگری ندارد. در این صورت کاربر باید با بخش پشتیبانی سامانه تماس حاصل نماید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

۲۵) رعایت اخلاق ورزشی و حفظ شئونات اسلامی و رعایت مقررات مجموعه در کلیه محیط مرتبط با مجموعه الزامی می باشد .

۲۶) سامانه حالاورزش منحصرا امکان رزرو خدمات مجموعه های ورزشی را فراهم نموده تا شهروندان با خرید اینترنتی صورت گرفته مجوز دریافت خدمات ورزشی مجموعه در ساعات رزرو شده و بهرمندی از امکانات آن را دارا باشند. شرکت درخصوص سایر مسائل خارج از این موضوع هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

۲۷) سامانه حالاورزش در قبال بیمه افراد استفاده کننده از امکانات مجموعه هیچگونه مسئولیت قانونی نداشته و در صورت رخداد هر گونه حادثه برای استفاده کنندگان، مسئولیت هزینه های درمانی، غرامت نقص عضو و غرامت فوت، بر عهده مجموعه ورزشی خواهد بود.

Exclamation Triangle Check code