عضویت در سامانه به چه صورت است؟

کاربران عزیز کافیست از طریق منوی ورود (در بالای سایت) اقدام به ثبت نام نمایند و پس از پرکردن اطلاعات درخواستی کد ارسال شده به شماره همراه خود را برای فعالسازی حساب خود در سایت وارد کنند، سپس بعنوان عضوی از خانواده بزرگ حالا ورزش وارد پنل کاربری خود شوند.

روش پرداخت هزینه رزرو چگونه هست؟

کاربران و ورزشکاران عزیز شما میتوانید به دو روش هزینه رزرو و یا خرید بلیط و حق عضویت در مجموعه های ورزشی را بصورت آنلاین پرداخت نمائید.

روش اول: با استفاده از کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب و اتصال به پنل pay.ir

روش دوم: با استفاده از موجودی کیف پول الکترونیکی که در قسمت پروفایل کاربری مشاهده میکنید.

مزایای استفاده از کیف پول چیست؟

کاربران عزیز با شارژ کیف پول خود، نسبت به پکیج خریداری شده از تخفیفات ویژه حالا ورزش بهره مند میشوند و میتوانند کلیه رزروها و خرید بلیط و یا عضویت در مجموعه های ورزشی را با موجودی کیف پول خود انجام دهند.

آیا امکان رزرو سانس و یا خرید بلیط و عضویت مجموعه های ورزشی بدون ثبت نام امکان پذیر است؟

خیر، جهت استفاده از کلیه امکانات سامانه و انجام تراکنش های مالی بایستی در سایت عضو شوید و سپس اقدام به خرید نمائید.

بعد از رزرو و خرید و دریافت کد رهگیری بایستی چکار کنم؟

شما پس از رزرو و یا خرید بلیط و یا حق عضویت هر مجموعه کد رهگیری را که برای شما ارسال میشود را نگهداری میکنید و پس از مراجعه به مجموعه ورزشی آن را به مسئول مربوطه ارائه میدهید.

آیا پس از رزرو و یا خرید بلیط و حق عضویت یک مجموعه، بایستی هماهنگی با مجموعه ورزشی صورت گیرد؟

در اکثر مواقع خیر، نیاز به هیچگونه هماهنگی نمیباشد و فقط ارائه کد رهگیری کافیست اما اگر در بعضی مواقع و بخاطر شرایط خاص برخی از مجموعه های ورزشی، قرار به هماهنگی باشد حتماً در توضیحات مربوط به آن مجموعه قید میگردد.

آیا برای رزرو و قراردادهای بلند مدت با مجموعه ها باید چکار کنیم؟

اشخاص، شرکتها و یا ارگانهایی که تمایل به عقد قرارداد بلند مدت و رزروهای مشخص شده در هفته های متوالی را دارند با بخش پشتیبانی حالا ورزش تماس بگیرند و از تخفیف های ویژه اینگونه قراردادها برخوردار شوند.

شرایط کنسلی به چه صورت است؟

در صورت نیاز به کنسل کردن رزرو و یا بلیط و حق عضویت هر مجموعه ورزشی که قبلاً آن را پرداخت نموده اید حداقل ۷۲ ساعت قبل فرم مربوط به کنسلی را (از اینجا) پرکرده و ارسال نمائید، کارشناسان پشتیبانی حالا ورزش پس از تماس با مجموعه ورزشی و در صورت امکان جایگزین کردن و شرایط موجود تا ۸۵% از وجه پرداختی شما را به حساب کیف پول شما عودت خواهند داد.

عضویت مجموعه های ورزشی در سامانه حالا ورزش به چه صورت است؟

اگر شما مالک مجموعه ورزشی هستید بایستی برای عضویت در سایت یا با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و یا در قسمت ثبت مجموعه ورزشی (در قسمت بالای سایت) اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما حضوری خدمت برسند و با توضیحات کامل مقدمات حضور شما در سامانه را فراهم کنند.

آیا عضویت مجموعه ورزشی در سامانه رایگان است؟

بله، طبق سیاستهای شرکت ما، عضویت و استفاده از پنل آنلاین و اپلیکیشن های موبایل حالا ورزش که مختص مجموعه های ورزشی میباشد در حال حاضر کاملاً رایگان می باشد.

Exclamation Triangle Check code