خدمات رفاهی سازمانی سامانه حالاورزش

خدمات رفاهی ورزشی سازمانی

کارمندان با ارزش ترین اهرم اجرایی شرکت ها هستند. مدیران باهوش به ارزش نیروهای خود واقفند و می دانند که پرسنل خلاق و با پشتکار، تکیه گاه سازمان به حساب می آیند. شرکت های موفق به سادگی از کنار تشویق، ترفیع و مساعده نمی‌گذرند و در کنار فراهم سازی فضای کاری ایده آل، مشوق های خوبی نظیر خدمات ورزشی و تفریحی مناسب را برای کارمندان در نظر میگیرند که موجب افزایش انگیزه، کارایی و بهره وری است. پنل خدمات رفاهی سازمانی سامانه حالاورزش در این موارد کمک شایانی به سازمان ها مینماید.

امروزه مدیران خوش فکر و موفق ارزش سرمایه‌های انسانی خود را به خوبی می‌دانند و بخوبی دریافته‌اند که ارائه خدمات رفاهی علاوه بر حقوق و مزایا نقش بسیار مطلوبی در ایجاد انگیزه و بهبود عملکرد کارکنان دارد. بطوریکه ارائه خدمات رفاهی به کارکنان یکی از مباحث مهم مدیریت منابع انسانی سازمان, ادارات و شرکت‌های کوچک و بزرگ می‌باشد.

خدماتی که شامل وام, باشگاه‌های ورزشی, جشن‌های سازمانی, برگزاری مسابقات و جام‌های ورزشی و… می باشد که با تاکید بر اهداف سازمانی, این فعالیت ها شکل می‌گیرند.

برای آشنایی بیشتر با خدمات رفاهی سامانه حالاورزش، مزایا و ارزش های استفاده از آن را با هم بررسی خواهیم کرد.

افزایش نشاط کارکنان شرکت

یکی از بهترین راه های افزایش روحیه و نشاط در میان کارکنان شرکت فراهم نمودن امکان استفاده از امکانات رفاهی ورزشی در سازمان است که باعث ماندگاری کارکنان کارآمد در این شرایط سخت اقتصادی خواهد بود. برای داشتن سازمان با نشاط و پویا، وجود کارمندان با نشاط در سازمان الزامی است.

افزایش انگیزه و راندمان کارکنان سازمان

کارکنانی که تنش های روحی  و روانی و استرس های خود را به درستی تخلیه نمایند، راندمان به شدت بالاتری از کارکنان پر تنش خواهند داشت. سامانه حالاورزش با پیشنهاد خدمات رفاهی سازمانی خود، سازمان ها در این امر مهم کمک و مشاوره می‌نماید که سازمان بتواند نیاز ها و تنش های روحی و جسمی کارکنان را متناسب با شرایط هر یک از کارمندان رفع نماید.

خدمات رفاهی ورزشی

امکان بازگشت پول در نظر گرفته در صورت عدم استفاده از بودجه

یکی از مهمترین چالش های موجود در بحث ارائه خدمات رفاهی سازمانی عدم استفاده از امکاناتی است که سازمان برای کارکنان خود فراهم می‌نماید و در این مورد بودجه هنگفتی از سازمان تلف شده و هدف نهایی که افزایش نشاط کارکنان بوده را محقق نمی نماید. یکی از مزیت های رقابتی سامانه حالاورزش امکان بازگشت پول صرف شده سازمان در صورت عدم استفاده کارکنان است که اتلاف بودجه سازمان را به صفر میرساند.

ارائه یک پنل اختصاصی سازمان و رصد آنلاین و دقیق بودجه در نظر گرفته شده

سامانه حالاورزش در بخش خدمات رفاهی سازمانی خود، یک پنل اختصاصی برای مدیریت بودجه و رصد دقیق بودجه مصرفی و میزان اعتبار باقی مانده، در اختیار سازمان قرار خواهد داد. برخی از مهمترین امکانات این پنل را در زیر به آن اشاره میکنیم.

 • مشاهده میزان اعتبار باقی مانده سازمان
 • مشاهده جزئیات خرید اعضا سازمان
 • گزارش گیری از جزئیات بلیت ها و خرید اعضا سازمان
 • امکان گروه بندی اعضا سازمان( نظیر: مدیران، کارشناسان و … )و تخصیص میزان شارژ متفاوت نسبت به هر یک از اعضا
 • فراهم نمودن امکان اختصاص بودجه مشخص برای پاداش های تفریحی ورزشی به افراد ویژه
 • گرفتن خروجی از گزارشات به صورت اکسل و PDF 
 • و …
 •  
خدمات رفاهی سازمانی

فراهم نمودن کلاس های ورزشی گروهی ویژه،مختص کارکنان در زمان های دلخواه

هماهنگی و مشارکت اعضا سازمان با یکدیگر با داشتن برنامه و ارتباطاتی در خارج از سازمان افزایش چشم گیری خواهد داشت موضوعی است که برای هیچ کس پوشیده نیست. سامانه حالاورزش نیز متناسب با این نیاز یکی از مهمترین ارزش های پیشنهادی خود را به سازمان های برای داشتن چنین برنامه هایی ارائه مینماید.

در بخش خدمات رفاهی سازمانی ساماسازمان ها میتوانند کلاس های ویژه ورزشی و اختصاصی را برای کارکنان خود داشته باشند که افراد حاضر فقط از کارکنان شرکت باشند.

برای مثال سازمانی قصد دارد که یک کلاس اختصاصی TRX برای بانوان شاغل سازمان در زمان دلخواه مثلا قبل یا بعد از زمان کاری فراهم نماید. در این مورد سامانه حالاورزش میتواند با کمترین هزینه ممکن نیاز سازمان را رفع نماید.

تنوع بینظیر خدمات سامانه حالاورزش و بهبود کیفیت خدمات متناسب با نیاز های سازمان شما

سامانه حالاورزش تنوع بینظیری را از رشته های متخلف تفریحی ورزشی را در خدمات خود ارائه نموده است که میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • استخر ها
 • زمین های چمن مصنوعی و طبیعی
 • باشگاه های بدنسازی
 • باشگاه های رزمی
 • اماکن تفریحی
 • سالن های چند منظوره
 • کلاس های آموزشی رشته های مختلف ورزشی
 • و…

سامانه حالاورزش با رصد دقیق نیاز ها و خرید های افراد سازمان شما، پیشنهاد های ویژه ای را متناسب با رشته های دلخواه و مناطق مورد نظر ( محل کار یا منزل یا …) کارکنان شما ارائه خواهد نمود تا میزان رضایت کارکنانتان از خدمات این سامانه افزایش یابد.

شفافیت ارائه خدمات

شما از طریق وبسایت رسمی WWW.HalaVarzesh.com  میتوانید به صورت لحظه به لحظه از خدمات ارائه شده توسط سامانه حالاورزش در بخش عمومی و بخش خدمات رفاهی سازمانی آگاهی پیدا کنید.

سهولت استفاده از خدمات رفاهی سازمانی

یکی از بزرگترین مزیت های سامانه حالاورزش استفاده کارکنان شما از خدمات سامانه بدون نیاز به بلیت های کاغذی یا حتی سایر روش های قدیمی گذشته است. کارکنان شما میتوانند با دسترسی به وب سایت یا اپلیکیشن های سامانه حالاورزش خدمات مورد نظر خود را به راحتی خرید نمایند. سامانه حالاورزش با در اختیار گذاشتن اپلیکیشن های اندروید و IOS  سعی نموده تا گام مهمی در سهولت خرید از سامانه را برای مشتریان خود فراهم نماید.

بهره مندی تا 70 تخفیف برای استفاده از مجموعه های ورزشی

سامانه حالاورزش پکیج های خود را تا 70 درصد تخفیف به منظور کاهش هزینه های ورزشی مشتریان خود ارائه میدهد.

برخورداری افراد سازمان تا 5 درصد تخفیف بیشتر نسبت به قیمت های روی سایت

کارکنان سازمان هایی که با سامانه حالاورزش همکاری مینمایند از 5 درصد تخفیف بیشتر نسبت به تخفیفات روی سامانه در مدت قرارداد بهره‌مند خواهند شد.

برای ارتباط با بخش خدمات رفاهی سامانه حالاورزش با شماره 22624020 و داخلی 3 تماس حاصل نمایید.

امتیاز
برای امتیاز به این مقاله کلیک کنید!
[جمع: 3 میانگین: 3.7]
برای اشتراک گذاری کلیک کنید:

2 نظر

 • یزدانی خواه

  سلام و عرض ادب
  شرایط ثبت نام و استفاده از این امکانات به چه ترتیبی هست؟

  • سعید

   با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس بگیرید. حتما شما رو راهنمایی میکنند.
   02122624020 – بخش فروش سازمانی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی هستند.

Exclamation Triangle Check code